KARIERA

Przyłącz się do zespołu zwycięzców i zwiększ swoje dochody dostarczając innym możliwości zaspokojenia swoich potrzeb finansowych.

Zarobki bez górnego limitu.

Nie musisz być specjalistą w dziedzinie finansów, żeby zostać czempionem sprzedaży . Otrzymasz szkolenie oraz niezbędne wsparcie.

Oferta:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Praca w młodym i zgranym zespole
  • Bezpłatne szkolenia
  • Uczciwości i rzetelności
  • Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prezentacja warunków pożyczki gotówkowej
  • Składanie wniosków kredytowych (weryfikacja zdolności kredytowej, podpisanie umowy)
  • Działania marketingowe na wyznaczonym terenie

Oczekiwania:

  • Samodyscyplina
  • Przedsiębiorczość
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Optymizm i uśmiech nie schodzący z twarzy
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym

CV prześlij na adres: konkretnypieniadz@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Miejsce pracy: Ciechanów lub Łomża